O autorze
Robert Korzeniowski - Polski lekkoatleta, chodziarz, wielokrotny mistrz olimpijski, świata i Europy, uznawany za jednego z najwybitniejszych polskich sportowców w historii, najbardziej utytułowany polski sportowiec pod względem zdobytych tytułów mistrza olimpijskiego.nie

Od października 2012 r jest Dyrektorem Biura Ubezpieczeń Rynku Sportu w firmie brokerskiej Mentor S.A. , lidera w segmencie usług brokerskich na polskim rynku. Odpowiada za tworzenie i programów ubezpieczeniowych zarówno dla sportowych profesjonalistów i biznes związany z branżą sportową, jak i za wsparcie rynku sportu młodzieżowego i amatorskiego. Kolejna olimpiada, kolejny challenge? I o to chodzi!

Chapeau bas Justyno! Justyna Kowalczyk wygrywa złoto w Soczi

Wiara przenosi góry a w rosyjskich górach Justyna Kowalczyk udowodniła, że żadne tzw. zdroworozsądkowe oceny jej zredukowanych kontuzją szans w jej przypadku nie mają zastosowania.

Przyznam że warto było dzisiaj nad sceptycyzmem płynącym z sucho podawanych faktów i obrazków jak słynne już zdjęcie RTG górę wzięła dusza kibica. Jestem pod głębokim wrażeniem koncentracji Justyny na celu, umiejętności zapomnienia o wszystkim co Ją mogło osłabiać wydobycia z siebie tego co najlepsze.


Śledząc Jej liczne przed startem wypowiedzi, a szczególnie te gdy mówiła, że nie postawiłaby na siebie ani grosza sądziłem, że kontuzja jest na tyle istotną przeszkodą, że nie wykluczone że pozostanie już tylko walka o honorowe zaistnienie.

Tym bardziej ów sukces jest dla mnie imponujący. Wiara w siebie i przekonanie co do słusznie obranej drogi jest, co pokazał dzisiejszy bieg na 10 km swoistym paliwem atomowym pozwalającym podejmować się zadań z natury rzeczy niemożliwych do realizacji. A , że zaliczałem się do wątpiących w mimo wszystko 100% dyspozycje , to tym bardziej cieszę się , że mogę dziś nisko pokłonić się przed Wielką Mistrzynią. Chapeau bas Justyno i wierze że to jeszcze nie koniec Twojej niesamowitej historii w Soczi.
Trwa ładowanie komentarzy...